Zapraszamy do zamawiania obiadów

Informujemy,że nasze obiady możecie Państwo zamawiać Państwo już od 11 września, czyli najbliższego poniedziałku. Cena pozostaje bez zmian: 8,00 zł - II danie i 3,00 zł - zupa. Zamówienia składamy pod nr tel 693 292 485 w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zapraszamy serdecznie

Dzień Kobiet 2017-relacja

11 marca catering LINDA zorganizował imprezę z okazji Dnia Kobiet – LIDES NIGHT. Atrakcji było co niemiara. Między innymi: występ grupy tanecznej „MADAR”, działającej przy Domu Kultury w Sokolnikach – pod okiem pani Marzeny Rogalińskiej, która zaprezentowała układy taneczne dwóch grup.

Czytaj więcej

Dzień kobiet 2017 u LINDY

Zapraszamy na Dzień Kobiet do Sokolnik. LINDA jak co roku przygotuje dla Was drogie Panie, wieczór pełen magii, atrakcji i uroku. Panie, które były u nas, pewnie wiedzą o czym mówię....

Czytaj więcej

Wigilie firmowe

Ponieważ nadchodzi ten niezwykły czas, i w wielu firmach i zakładach pracy organizuje się wigilię dla pracowników, aby podzielić się opłatkiem ze współpracownikami- chcielibyśmy Wam pomóc w przygotowaniach i odciążyć od strony gastronomicznej i organizacyjnej.

Czytaj więcej

Przypominamy o zapisach na Andrzejki w Sokolnikach.

Przypominamy o zapisach na Andrzejki w Sokolnikach.
UWAGA! Dla wszystkich Andrzejów zniżka 20% , zarówno na wejściówki na naszą imprezę taneczną, jak i na cateringi imieninowe do domu.
Andrzejów, Jędrków, Andrzejków, Andrzejusiów zapraszamy serdecznie

Andrzejki u Lindy

Zapraszam na super imprezę andrzejkową do Sokolnik. U nas jak zwykle gwarantujemy niezapomnianą zabawę w rytm najlepszych utworów. Cena 60,00 zł od osoby z konsumpcją.

Czytaj więcej